• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Ogłoszenia urzędowe/Organizacje pozarządowe/OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. "WIZYTA (..)

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. "WIZYTA MIESZKAŃCÓW BIERUNIA W MEUNG SUR LOIRE"

29 Kwietnia 2022

W dniu 22 kwietnia 2022 r. do Urzędu Miejskiego w Bieruniu wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego, złożona przez Stowarzyszenie Współpracy Zagranicznej „Wspólna Europa”.

Oferta została złożona w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, tzw. „mały grant” i dotyczy wsparcia realizacji zadania publicznego pn.: „Wizyta mieszkańców Bierunia w Meung sur Loire”.

W ramach realizacji tego zadania, mieszkańcy Bierunia będą mogli poznać kulturę i tradycje naszego miasta partnerskiego Meung sur Loire we Francji. Zadanie obejmuje zorganizowanie wyjazdu do Francji, gdzie przewidziano zwiedzanie pobliskich miejscowości i atrakcji, m.in. wycieczka do Tours nad Loarą, zwiedzanie fabryki perfum, turniej petanque i inne aktywności sportowe.

Stowarzyszenie zwróciło się o dofinansowanie zadania na kwotę 7 000 zł. Wnioskowana kwota dotacji dotyczy częściowego pokrycia kosztów transportu. Pozostałe koszty zostaną sfinansowane z innych źródeł.

Zadanie realizowane będzie w terminie 01.06.2022 r. - 20.07.2022 r., z czego sama wizyta mieszkańców Bierunia w Meung sur Loire odbędzie się w dniach 01.07.2022 r. - 05.07.2022 r.

Realizacja zadania ma na celu poznanie wzajemnych kultur i tradycji, pogłębianie więzi między miastami partnerskimi, przezwyciężenie barier w kontaktach i porozumiewaniu się.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Organizacje pozarządowe
pdf 2022-04-29 Uproszczona oferta Wspólna Europa
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 224
Uproszczona oferta Wspólna Europa 76.43KB zobacz

Drukuj
Liczba odwiedzin
695
do góry