Burmistrz Miasta Bierunia ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami
19 Grudnia 2018Burmistrz Miasta Bierunia ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami
| Format | Data publikacji | Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) | Pobierz | Zobacz |
|---|---|---|---|---|
| Kategoria: Oferty pracy | ||||
| 2018-12-19 |
nabór Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska.pdf
zobacz:
rejestr zmian pliku,
ilość pobrań: 858
|
nabór Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska.pdf 1.31MB | zobacz | |
| 2018-12-19 |
Kwestionariusz osobowy2.pdf
zobacz:
rejestr zmian pliku,
ilość pobrań: 545
|
Kwestionariusz osobowy2.pdf 81.67KB | zobacz | |
Redakcja podstrony
- Podmiot udostępniający informację
- Urząd Miasta Bieruń
- Pierwsza publikacja
- Bienioszek Grzegorz 2019-11-15 13:26
- Aktualizacja publikacji
- Bienioszek Grzegorz 2026-05-14 15:13
- Wytworzenie publikacji
- Sylwia Śrutwa -Kądzioła 2026-05-14 15:14
- Zatwierdzenie
- Elżbieta Adamowska 2026-05-14 15:14