• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Ogłoszenia urzędowe/Sport/INFORMACJA O PRZYZNANYCH STYPENDIACH SPORTOWYCH NA ROK 2016

INFORMACJA O PRZYZNANYCH STYPENDIACH SPORTOWYCH NA ROK 2016

7 Kwietnia 2016

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

Dyscyplina

Klasa Sportowa

1.

Alicja Ptaszek

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

2.

Ewelina Boichuk

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

3.

Klaudia Kielar

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

4.

Sylwia Ciesielska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

5.

Filip Smol

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

Mistrzowska

6.

Dawid Pawlak

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

7.

Monika Hojna

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

8.

Ewelina Ptaszkowska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

II

9.

Barbara Knopek

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

10.

Agata Iskra

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

11.

Zuzanna Parysz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

12.

Bartłomiej Parysz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

13.

Wiktoria Cygler

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

II

14.

Wiktor Trecki

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

III

 

15.

Magdalena Kulska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

16.

Kamil Kulski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

17.

Wojciech Sajdok

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

18.

Alan Ostrowski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

19.

Daniela Bielińska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

I

20.

Szymon Stokfisz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

III

21.

Arianna Biel

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

III

22.

Szymon Biecki

KS AZS AWF Katowice

Pływanie

II

23.

Olaf Bizacki

MOSM Tychy/Szkoła Mistrzostwa Sportowego PZHL Sosnowiec

Hokej na lodzie

I

24.

Kamila Remsak

Uczniowski Klub Sportowy „Maraton Korzeniowski.pl” Bieruń

Lekkoatletyka

III

Drukuj
Liczba odwiedzin
75
do góry