• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Ogłoszenia urzędowe/Sport/INFORMACJA O PRZYZNANYCH STYPENDIACH SPORTOWYCH NA 2017 ROK

INFORMACJA O PRZYZNANYCH STYPENDIACH SPORTOWYCH NA 2017 ROK

8 Maja 2017

Lp.

Imię
i Nazwisko

Klub

Dyscyplina

1.

Filip Smol

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

2.

Jakub Pukacz

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

3.

Ewelina Ptaszkowska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

4.

Aleksandra Boba

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

5.

Paulina Kocurek

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

6.

Anna Chmielewska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

7.

Klaudia Kielar

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

8.

Ewelina Boichuk

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

9.

Sylwia Ciesielska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

10.

Martyna Kocurek

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST” Bieruń

Strzelectwo sportowe

11.

Robert Cybulski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

12.

Zuzanna Parysz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

13.

Magdalena Kulska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

14.

Agata Iskra

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

15.

Alan Ostrowski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

16.

Wojciech Sajdok

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

17.

Wiktor Trecki

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

18.

Daniela Bielińska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

19.

Szymon Stokfisz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

20.

Kamil Kulski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

21.

Barbara Knopek

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

22.

Mateusz Szatkowski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

23.

Wiktoria Cygler

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

24.

Arianna Biel

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

25.

Joanna Podedworny

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

26.

Anna Czuchra

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

27.

Dominik Kłaput

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

Drukuj
Liczba odwiedzin
58
do góry