• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Ogłoszenia urzędowe/Sport/INFORMACJA O PRZYZNANYCH NAGRODACH SPORTOWYCH

INFORMACJA O PRZYZNANYCH NAGRODACH SPORTOWYCH

4 Stycznia 2016

Lista osób, którym przyznano nagrodę sportową, zgodnie z  Uchwałą Nr III/3/2014 Rady Miejskiej w Bieruniu  z dnia 27 lutego 2014 r.

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub Sportowy

Dyscyplina

1.

Dawid Marian

KS „Skarpa” Bytom

Wyciskanie sztangi

2.

Bartłomiej Kubera

-

Biegi górskie

3.

Barbara Knopek

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

4.

Wiktor Trecki

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

5.

Zuzanna Parysz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

6.

Bartłomiej Parysz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

7.

Magdalena Kulska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

8.

Kamil Kulski

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

9.

Kinga Stokfisz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

10.

Szymon Stokfisz

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

11.

Damian Bratek

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

12.

Kinga Romanowska

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

13.

Brajan Płoszczyca

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

14.

Laura Płoszczyca

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA” Bieruń

Badminton

15.

Klaudia Kielar

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

16.

Ewelina Ptaszkowska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

17.

Sylwia Ciesielska

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

18.

Ewelina Boichuk

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

19.

Wojciech Smol

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

20.

Filip Smol

Klub Strzelectwa Sportowego „PIAST”

Strzelectwo sportowe

21.

Daria Molenda

Szkoła Tańca „ASTRA” Oświęcim

Taniec

22.

Agata Fatyga

Szkoła Tańca „PRESTIŻ” Oświęcim

Taniec

23.

Justyna Fatyga

Studio Tańca „BAWINEK” Kraków

Taniec

24.

Karolina Niewęgłowska

Szkoła Tańca „PRESTIŻ” Oświęcim

Taniec

25.

Klaudiusz Niewęgłowski

Szkoła Tańca „PRESTIŻ” Oświęcim

Taniec

26.

Selena Wrzalik

Szkoła Tańca „ASTRA” Oświęcim

Taniec

27.

Zawodnicy Klubu Sportowego „UNIA” Bieruń – 28 osób

Klub Sportowy „UNIA” Bieruń Stary

Piłka nożna

28.

Zawodnicy Klubu Sportowego „PIAST” Bieruń – 20 osób

Klub Sportowy „PIAST” Bieruń

Piłka nożna


Drukuj
Liczba odwiedzin
74
do góry