• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Ogłoszenia urzędowe/Organizacje pozarządowe/PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZENIA KONSULTACJI

PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZENIA KONSULTACJI

26 Listopada 2019

W dniach od 13 listopada do 19 listopada 2019 r. odbyły się konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami uprawnionymi na 2020 rok. Projekt programu został poddany konsultacjom zgodnie z uchwałą Nr VIII/2/2010 Rady Miejskiej w Bieruniu z dnia 30 września 2010 r. w sprawie: szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktu prawa miejscowego.

Projekt programu oraz formularz zgłaszania opinii zamieszczono na stronie internetowej www.bierun.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej celem wniesienia pisemnych uwag przez zainteresowane podmioty. Ponadto informację o konsultacjach zamieszczono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bieruniu oraz wysłano do organizacji pozarządowych powiadomienia mailowe.

W wyznaczonym terminie konsultacji nie wpłynęła żadna uwaga/opinia/propozycja do programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami uprawnionymi na 2020 rok.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Organizacje pozarządowe
pdf 2019-11-26 protokół konsultacje
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 53
protokół konsultacje 287.22KB zobacz

Drukuj
Liczba odwiedzin
130
do góry