Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
BIP

Lista osób którym przyznano nagrody

LISTA OSÓB, KTÓRYM PRZYZNANO NAGRODY/WYRÓŻNIENIA W DZIEDZINIE SPORTU za okres 01.11.2010 r. - 31.05.2011 r.

Trenerzy

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

DYSCYPLINA

PRZYNALEŻNOŚĆ DO KLUBU SPORTOWEGO

1.

Wiesław Bigos

sztuki walki

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

2.

Szymon Kostka

badminton

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA"

3.

Wojciech Palikij

badminton

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA"

 

Zawodnicy

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

DYSCYPLINA

PRZYNALEŻNOŚĆ DO KLUBU SPORTOWEGO

1.

Angelika Bigos

sztuki walki

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

2.

Mateusz Bigos

sztuki walki

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

3.

Mateusz Chajdas

sztuki walki

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

4.

Kamil Kuś

kick-boxing

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

5.

Igor Nowak

sztuki walki

Stowarzyszenie BIG BUDO POLSKA

6.

Joanna Frank

strzelectwo

Liga Obrony Kraju. Zarząd Miejski przy KS „PIAST"

7.

Bartłomiej Parysz

badminton

Uczniowski Klub Sportowy „UNIA"

8.

Mateusz Potoczny

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

9.

Paweł Chmielowiec

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

10.

Marcin Szczygieł

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

11.

Dariusz Czapiewski

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

12.

Walenty Bobla

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

13.

Adrian Matejko

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

14.

Michał Wróbel

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

15.

Marcin Żukowski

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

16.

Paweł Piekorz

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

17.

Kamil Uniejewski

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

18.

Szymon Bobla

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

19.

Szymon Franczak

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

20.

Mariusz Michalec

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

21.

Marcin Pastuszka

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

22.

Jan Zemczak

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

23.

Dariusz Latusek

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

24.

Szymon Ścierski

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

25.

Tomasz Strzeżyk

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

26.

Jakub Bobla

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

27.

Robert Adamski

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

28.

Arkadiusz Pilszczek

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

29.

Rafał Szpoton

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

30.

Szymon Sumera

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

31.

Mateusz Wawoczny

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

32.

Daniel Fabisiak

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

33.

Marcin Bobla

piłka nożna

Klub Sportowy „UNIA"

34.

Tomasz Czypionka

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

35.

Grzegorz Gwóźdź

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

36.

Piotr Haśnik

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

37.

Sylwester Brzeziński

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

38.

Ireneusz Iwański

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

39.

Robert Kachel

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

40.

Daniel Kamieński

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

41.

Mariusz Krenzel

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

42.

Marcin Krzemień

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

43.

Marcin Machnik

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

44.

Tomasz Magiera

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

45.

Sławomir Magiera

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

46.

Marcin Malcharek

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

47.

Sebastian Laby

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

48.

Piotr Kozłowski

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

49.

Sebastian Rzepa

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

50.

Mariusz Walkiewicz

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

51.

Marek Walkiewicz

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

52.

Przemysław Włoch

piłka nożna

Klub Sportowy „PIAST"

Redakcja strony: Lista osób którym przyznano nagrodyRejestr zmian

Drukuj Liczba odwiedzin: 1831

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl